fbpx
image-preloader

Чи відомо вам, що таке справжнє кохання?

Стефано Будзіні точно знає яке воно. Одного сонячного дня, молодий неаполітанець Стефано зустрів на набережній Неаполя прекрасну львів’янку і без тями закохався. Разом вони побували у різних куточках Італії: здійнялись на вулкан Везувій, були на романтичній вечері у Вероні, дивились як у хвилях Середземного моря зникає вечірнє сонце. Та щастя тривало недовго. Одно ранку, прокинувшись, Стефано знайшов записку на якій було написано «Якщо любиш, знайдеш».  І ось, Стефано Будзіні, приїхав у Львів. Тут він вирішив створити заклад у якому відтворив місця де вони бували разом - море, Везувій, Верона. Сподіваючись, що рано чи пізно, вона появиться тут, він кожного дня сидить за столиком біля вікна і чекає на свою кохану.

Історія

Budzzini - Trattoria Napoletana

Я - Леонардо

Я народився та виріс на віллі з виноградниками у Тоскані. Саме там я закохався у неповторний смак та аромат італійських вин. А ще, там я познайомився з видатним ресторатором Стефано Будзіні, який приїжджав до нас відібрати найкраще Кьяньті. Коли він відкрив траторію у Львові, я зрозумів що хочу працювати там і пропонувати гостям чудові італійські вина. Тож яке вино ви скуштуєте сьогодні?

Я - Деметріо

Я багато подорожував Італією в пошуках екстремальних відчуттів. Одного разу, коли я стрибав з парашутом, здійнявся сильний вітер і мене понесло в напрямку України. Українські прикордонники бігли за мною від самої Рави-Руської, але так і не змогли наздогнати. Врешті, я щасливо приземлився у Львові, де й зустрів Стефано Будзіні. Поки я чекаю на документи з Італії, Стефано люб’язно запропонував мені попрацювати в його закладі. На долю я не скаржусь, адже тут готують найсмачнішу піцу, яку я коли-небудь куштував.

Я - Дебора

Я шпигунка під прикриттям. За дорученням уряду Італії, я приїхала до Львова стежити за Стефано Будзіні. За даними які ми отримали від наших інформаторів, Стефано викрав рецепт найсмачнішого італійського тірамісу і тепер пропонує його відвідувачам свого закладу. Якщо ця інформація підтвердиться, я буду змушена викрасти Стефано разом з усіма десертами, що є в Budzzini. Раджу скуштувати наше фірмове тірамісу поки не стало надто пізно.

Я - Катеріна

Минулого літа я відвідувала свого хрещеного батька Дона Корлеоне у Неаполі. Кожного вечора ми гуляли вздовж моря, обговорювали плани захоплення світу і куштували місцеву пасту. Це була така смачна паста, що стало очевидним - світ треба захоплювати саме з її допомогою! У Львові моя місія - вербувати новачків, подаючи їм найсмачнішу пасту в місті. Вам болоньєзе, карбонару чи може улюблену пасту Дона Корлеоне з морепродуктами?

Я - Луїджі

Я родом з Ефіопії. Все своє життя я присвятив приготуванню кави. Одного дня, до мене в кав’ярню завітав Стефано Будзіні. Посмакувавши моєї кави, він був від неї в захопленні. «Перфекто!» - заволав він на усю Адіс-Абебу і не відступався від мене до тих пір, поки я не погодився поїхати з ним до Львова, варити каву для гостей його закладу.